Strona Główna  |  Podział godzin  |  Zdjęcia klasowe  |  Nauczyciele  |  Szukaj  |  Dziennik Librus  |  Dla Trzecioklasistów  |  Lista podręczników  |  Laureaci i Finaliści konkursów PODKARPACKIEGO KURATORA OŚWIATY  |  Nowa strona szkoły Czwartek, Sierpień 11, 2022
Nawigacja
Angielska wersja strony

Dla rodzica i ucznia

Menu
  Strona Główna
  Nowa strona szkoły
  Historia
  Szkoła
  Nauczyciele
  Podział godzin
  Laureaci i Finaliści konkursów PODKARPACKIEGO KURATORA OŚWIATY
  1% podatku na rozczytanie małolatów
  Szukaj
  Zdjęcia klasowe
  Dziennik Librus
  Egzamin gimnazjalny - arkusze i odpowiedzi
  Dla Trzecioklasistów
  FENIKS

Sport

Reporterzy

Biblioteka
  Statystyka
  Konkursy
  Wystawki
  Wieczorki literackie

Stowarzyszenie "Smakosz Literacki"
  Newsy
  To i owo

Konkurs matematyczny
  Konkurs matematyczny

Kącik katechetyczny

Witamy

Adres
Telefon
Fax
e-mail
Pokój
Nauczycielski
Pedagog
Konto Rady
Rodziców
ul. Kochanowskiego 2
38-500 Sanok
4630561
g1s@wp.pl
0134635268
0134635266
62864211842018000666440001

Konkurs "Nastoletnie wyzwanie a książkowe wspomaganie" edycja 2014
UWAGA!!!
KONKURS "NASTOLETNIE WYZWANIE A KSIĄŻKOWE WSPOMAGANIE" EDYCJA 2014

PRZEDŁUŻONO TERMIN SKŁADANIA PRAC DO 30 PAŹDZIERNIKA- DOTYCZY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH, NIE TYLKO STUDENTÓW
Wycieczka szkolna - "Brytyjska przygoda".
Program wycieczki szkolnej na Wyspy Brytyjskie.
..:: Program ::..
REGULAMIN OGÓLNOSZKOLNEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO „ Grzegorz z Sanoka – wybitny sanoczanin, prekursor polskiego humanizmu.
Zapraszamy uczniów Gimnazjum nr 1 w Sanoku do udziału w konkursie, organizowanym przez nauczycieli historii tejże szkoły

Naszą propozycję kierujemy przede wszystkim do młodzieży o zainteresowaniach historycznych, która pragnie poznać sylwetkę Grzegorza z Sanoka oraz epokę w której żył. Poprzez udział w konkursie uczniowie będą mogli sprawdzić zakres swojej wiedzy oraz ją poszerzyć.
..::Regulamin konkursu ::..
WYCIECZKA DO ANGLII
NewsyWszystkich chętnych uczniów zapraszamy do udziału w wycieczce edukacyjnej do Anglii, która zostanie zorganizowana w nadchodzącym roku szkolnym. Szczegółowe informacje będzie można uzyskać już 1 września od Pań: A. Rolnik, J.Marć, M. Poznańskiej.
… A W ŚRODĘ DO BIBLIOTEKI !
Stowarzyszenie Oczytanych Małolatów zachęca młodzież i dorosłych do wakacyjnych wypożyczeń oraz zaopatrzenia się w podręczniki i ćwiczenia w szkolnej bibliotece.
SPRZEDAŻ NOWYCH PODRĘCZNIKÓW I ĆWICZEŃ
PROWADZONA JEST W BIBLIOTECE PRZEZ
WSZYSTKIE WAKACYJNE ŚRODY
W GODZ. 12.00 - 15.30


Zachęcamy również do wzięcia udziału w Ogólnopolskim konkursie , który organizujemy przy wsparciu Powiatu Sanockiego – związany jest z propagowaniem czytania, ale można też składać projekty logo lub plakaty. Adresowany jest do młodzieży i dorosłych. Szczegóły w zakładce bibliotecznej „Konkursy”
Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2013/2014.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się na nowo otwartym boisku wielofunkcyjnym. Dyrektor szkoły podsumował kończący się rok, który obfitował w wiele sukcesów dydaktycznych m.in. 9 uczniów zostało laureatami konkursów kuratoryjnych, wielu uzyskało nagradzane miejsca w konkursach językowych, przedmiotowych i sportowych. Nasi absolwenci uzyskali wysokie wyniki w egzaminie gimnazjalnym.
Dyrektor wręczył najlepszym uczniom nagrody za wyniki w nauce i za osiągnięcia w konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Przypomniał uczniom o bezpiecznym i aktywnym spędzeniu wakacji. Po części oficjalnej uczniowie otrzymali świadectwa z rąk wychowawców.
Do zobaczenia po wakacjach.
Zdjęcia
Zakończenie Roku Szkolnego klas trzecich.
Jak co roku w środę poprzedzającą zakończenie roku szkolnego żegnamy tegorocznych absolwentów. Po uroczystym ślubowaniu, trzecioklasiści otrzymali z rąk Dyrektora i wychowawców nagrody za szczególne osiągnięcia w nauce i sporcie. Listy pochwalne otrzymali także rodzice uczniów nagrodzonych. Szczególną nagrodę z rąk Pani Naczelnik Wydziału Edukacji Ireny Penar otrzymał tegoroczny Absolwent Roku, uczeń klasy 3d Dawid Borys. Po części oficjalnej obejrzeliśmy cześć artystyczną przygotowaną przez uczniów pod opieką p. Karoliny Serafin, p. Anny Rolnik i p. Grażyny Pelczarskiej.
Na koniec uczniowie klas trzecich bawili się na dyskotece do późnych godzi wieczornych.
..::Zdjęcia::..
CO ZWIEDZIĆ W KRAKOWIE? – ODKRYCIA 1D
Najbardziej znane atrakcje Krakowa to unikatowe w skali światowej zabytki – Wzgórze Wawelskie, Stare Miasto, Rynek. I te należy zwiedzić obowiązkowo, zwłaszcza w formie samodzielnego (?) zadania. Można również spojrzeć na nie od innej strony – udając się w rejs statkiem „Nimfa” po Wiśle. Kraków kusi też bardzo ciekawymi nowoczesnymi multimedialnymi muzeami (Podziemia Rynku czy Muzeum – Fabryka Schindlera). W ramach wypoczynku można odwiedzić Laserowe Centrum Rozrywki, Park wodny lub Multikino. Na koniec coś dla ducha – Sanktuarium Jana Pawła II i Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Polecamy! (szczegóły na zdjęciach).
Zdjęcia
SZKOLNE IGRASZKI Z MELPOMENĄ – PODSUMOWANIE
W drugim półroczu na różnych imprezach i uroczystościach szkolnych nierzadko królował teatr. Widać darzymy Melpomenę – muzę tragedii (czyli też teatru) dużą sympatią.
A oto dowody:
1. OBCHODY ŚWIĘTA 3 MAJA
Klasy 1d i 1c zaproponowały swoisty wehikuł czasu, bowiem grupa miejscowych kibiców złożyła wizytę znanym ludziom oświecenia, dzięki czemu widzowie mogli przeżyć jeszcze raz moment uchwalania KONSTYTUCJI 3 MAJA.
Zdjęcia - 3Maja
2. TEATR NA LEKCJACH JĘZYKA POLSKIEGO:
- wybrane sceny „Romea i Julii” w klasie 3a (4.03)
Zdjęcia
- fragmenty „Dziadów” w klasie 1a (31.03)
Zdjęcia
- fragmenty „Dziadów” w klasie 1d (31.03)
Zdjęcia
- wybrane sceny „Zemsty” w klasie 2e (24.03)
Zdjęcia
3. SZKOLNE OBCHODY MIĘDZYNARODOWEGO DZIEŃ TEATRU (9.04), które przygotowała część klasy 2e w ramach projektu edukacyjnego. Widzowie, czyli uczniowie klas pierwszych, mogli obejrzeć „Zemstę” A. Fredry w interpretacji swoich starszych kolegów. Pewnie i sam Fredro zdziwiłby się, co można uczynić z jego komedią, aby śmieszyła współczesnego nastolatka…
Na scenie szkolnego teatru pojawiły się również najciekawsze fragmenty „Dziadów” A. Mickiewicza w interpretacji klasy 1d.
Zdjęcia
4. KLASOWE ŚWIĘTO RODZINY (29.05)…
…a właściwie KABARETOWE spojrzenie na rodzinę zaserwowała swoim rodzicom klasa 1d. Ani sami uczniowie, ani ich rodzice nie mieli pojęcia, że drzemie w niektórych taki talent kabaretowy…
Zdjęcia
Uroczyste otwarcie boiska wielofunkcyjnego.
W dniu 25.06.2014 przy naszej szkole odbyło sie uroczyste otwarcie nowego boiska wielofunkcyjnego. Uroczystość uświetnili swoją obecnością Burmistrz Sanoka dr Wojciech Blecharczyk, radni Rady Miasta, pracownicy Urzędu Miasta Sanoka oraz zaproszona delegacja uczniów i opiekunów z Medzilaborce na Słowacji. Po części oficjalnej uczniowie rozegrali mecze siatkówki, unihokeja i piłki ręcznej.
..::Zdjęcia::..
II KIERMASZ UŻYWANYCH PODRĘCZNIKÓW
27 czerwca 2014 (piątek) w holu na parterze w Gimnazjum nr 1 w Sanoku odbędzie się kiermasz używanych książek. Wszyscy zainteresowani proszeni są o przybycie na godzinę 11.00 .
Transakcje kupna / sprzedaży dokonywane są samodzielnie, bez pośrednictwa osób trzecich.

Strona 1 z 103 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
Nasze Tytuły i Certyfikaty

koza

Użytkowników Online
Goœci Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 751
Nieaktywowany Użytkownik: 101
Najnowszy Użytkownik: ^JWZ
Strona Gimnazjum nr 1