Strona Główna  |  Podział godzin  |  Zdjęcia klasowe  |  Nauczyciele  |  Szukaj  |  Dziennik Librus  |  Dla Trzecioklasistów  |  Lista podręczników  |  Laureaci i Finali¶ci konkursów PODKARPACKIEGO KURATORA O¦WIATY  |  Nowa strona szkoły Czwartek, Sierpień 13, 2020
Nawigacja
Angielska wersja strony

Dla rodzica i ucznia

Menu
  Strona Główna
  Nowa strona szkoły
  Historia
  Szkoła
  Nauczyciele
  Podział godzin
  Laureaci i Finali¶ci konkursów PODKARPACKIEGO KURATORA O¦WIATY
  1% podatku na rozczytanie małolatów
  Szukaj
  Zdjęcia klasowe
  Dziennik Librus
  Egzamin gimnazjalny - arkusze i odpowiedzi
  Dla Trzecioklasistów
  FENIKS

Sport

Reporterzy

Biblioteka
  Statystyka
  Konkursy
  Wystawki
  Wieczorki literackie

Stowarzyszenie "Smakosz Literacki"
  Newsy
  To i owo

Konkurs matematyczny
  Konkurs matematyczny

K±cik katechetyczny

WYNIKI KONKURSU NA NAJLEPSZEGO ANGLISTĘ
4 marca w Gimnazjum nr 1 w Sanoku odbyła się II edycja konkursu na Najlepszego Anglistę w powiecie sanockim pod patronatem Burmistrza Sanoka. W konkursie wzięło udział 151 uczniów z 11 szkół gimnazjalnych z naszego powiatu.

W¶ród gimnazjalistów klas pierwszych najlepszy wynik i tytuł laureata uzyskał Bartosz Iwanowski z Gimnazjum nr 1 w Sanoku. Drugie miejsce i tytuł finalisty konkursu zdobył Jakub Hajduk z Gimnazjum nr 2 w Sanoku. Uczniowie klas pierwszych, którzy uzyskali wysokie wyniki i zostali wyróżnieni w konkursie to Julia Charchalis z Gimnazjum nr 2, Łukasz Bałut i Elwira Buczek z Gimnazjum nr 3, Kornelia Moskal z Gimnazjum w Długiem, Michał Kita i Paulina Bukowska z Gimnazjum nr 4 oraz Izabela Szerszeń, Mateusz Hydzik, Gabriela Kot, Paulina Tarapacka i Olga Dudzińska z Gimnazjum nr 1.

Najlepszym Anglist± w¶ród gimnazjalistów klas drugich okazała się Anna Nikiel z Gimnazjum nr 4 , natomiast finalistami z drugim najlepszym wynikiem zostali Hubert Rybka z Gimnazjum nr 2 oraz Victoria Kapcio z G1. Wyróżnieni drugoklasi¶ci to Joanna Wicik i Dominik Frydryk z G2, Katarzyna Jezior i Paulina Jurasińska z G3, Milena Kurek i Karolina Żołnierczyk z G1 oraz Dawid Gagatko z Gimnazjum w Nowotańcu.

Laureatami konkursu w kategorii klas trzecich zostali Małgorzata Gorczyńska z G2 oraz Mateusz Jakiel z G1. Drugie miejsce i tytuł finalisty przypadł Alicji Jungiewicz z G1. Wysokie wyniki w¶ród uczniów klas trzecich uzyskali także Sandra Wojtas z Gimnazjum w Trepczy, Emma Kornecka z G4, Aleksandra Jodłowska z G2 oraz Aleksander Radko i Ewa Hnat z G1.

Wszystkim laureatom, finalistom, wyróżnionym i uczestnikom serdecznie gratulujemy wyników i zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu. Rozdanie nagród i wręczenie nagród odbędzie się wkrótce w Urzędzie Miasta. GRATULACJE!!!
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Oceny

Notice: Undefined index: user_id in /home/eplebiscyt/domains/dziennik.esanok.pl/public_html/includes/ratings_include.php on line 38
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
Nasze Tytuły i Certyfikaty

koza

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 751
Nieaktywowany Użytkownik: 101
Najnowszy Użytkownik: ^JWZ
Strona Gimnazjum nr 1