Strona Główna  |  Podział godzin  |  Zdjęcia klasowe  |  Nauczyciele  |  Szukaj  |  Dziennik Librus  |  Dla Trzecioklasistów  |  Lista podręczników  |  Laureaci i Finaliści konkursów PODKARPACKIEGO KURATORA OŚWIATY  |  Nowa strona szkoły Poniedziałek, Marzec 08, 2021
Nawigacja
Angielska wersja strony

Dla rodzica i ucznia

Menu
  Strona Główna
  Nowa strona szkoły
  Historia
  Szkoła
  Nauczyciele
  Podział godzin
  Laureaci i Finaliści konkursów PODKARPACKIEGO KURATORA OŚWIATY
  1% podatku na rozczytanie małolatów
  Szukaj
  Zdjęcia klasowe
  Dziennik Librus
  Egzamin gimnazjalny - arkusze i odpowiedzi
  Dla Trzecioklasistów
  FENIKS

Sport

Reporterzy

Biblioteka
  Statystyka
  Konkursy
  Wystawki
  Wieczorki literackie

Stowarzyszenie "Smakosz Literacki"
  Newsy
  To i owo

Konkurs matematyczny
  Konkurs matematyczny

Kącik katechetyczny

Rewelacyjne wyniki naszych "konkursowiczów"
Znamy już kolejne wyniki konkursów kuratoryjnych. Ewa Hnat, jako jedyna uczennica z sanockich gimnazjów, zdobyła tytuł LAUREATA konkursu kuratoryjnego z języka polskiego. Ewa niedawno została również laureatką IV edycji konkursu wiedzy na temat krajów anglojęzycznych organizowanego przez I LO w Sanoku.

W kuratoryjnym konkursie z języka angielskiego mamy dwoje LAUREATÓW Alicję Jungiewicz i Mateusza Jakiela oraz jednego FINALISTĘ Aleksandra Radko.

Ewę Hnat do konkursu przygotowywała pani Magdalena Wolan. Całą trójkę anglistów przygotowywała pani Anita Rzemińska

Gratulujemy i cieszymy się razem z wami!!!
Sukces w kuratoryjnym konkursie z chemii!!!
Alicja Jungiewicz została Laureatką konkursu z chemii, a Zuzanna Bursztyn Finalistką! Obie uczennice do konkursu przygotowywał pan Piotr Łakoś. Sukces jest tym większy, że uczennica naszego gimnazjum jest jedyną laureatką spośród wszystkich sanockich gimnazjalistów. Przypomnę, że w ubiegłym roku nasze gimnazjum również było jedynym w całym powiecie sanockim, które posiadało Laureata z chemii.

Gratulacje dla dziewczyn, nauczyciela i rodziców
IV ZBIÓRKA ZAKRĘTEK
W dniu 15 stycznia odbyła się czwarta zbiórka zakrętek dla Marcina.
Wyniki naszego konkursu dla klas przedstawiają się następująco:

I miejsce – klasa IIB - 24697
II miejsce – klasa IIE - 15567
III miejsce – klasa ID - 11875
IV miejsce – klasa IID - 10967
V miejsce – klasa IIC - 7499
VI miejsce – klasa IIID - 6800
VII miejsce – klasa IIIC - 6670
VIII miejsce – klasa IIIB - 4238
IX miejsce – klasa IIA - 3860
X miejsce – klasa IIIA - 3255
XI miejsce – klasa Ic – 2293
XII miejsce – klasa IA – 2104
XIII miejsce – klasa IB – 460


NASTĘPNA ZBIÓRKA ODBĘDZIE SIĘ JUŻ W NAJBLIŻSZĄ ŚRODĘ – 26 LUTEGO BR.
ZAPRASZAMY!!!
Krótka relacja z Wiosny z Jedynką
http://www.youtube.com/watch?v=F3SW13twI10&feature=youtu.be
VI Zimowy Pokaz Talentów
Nasza szkoła w dniu 11.02.14r. zorganizowała VI Zimowy Pokaz Talentów, który odbył się w Sanockim Domu Kultury. Na deskach sanockiego teatru swoje talenty mieli okazję zaprezentować uczniowie klas 1-3 i absolwenci naszej szkoły. Na widowni zaś zasiedli uczniowie naszego gimnazjum wraz z nauczycielami, rodzicami oraz goście z innych sanockich szkół. Mamy nadzieję, że się dobrze bawiliście.. możliwe, że za rok będzie jeszcze lepiej smiley
Samorząd Uczniowski

..::Zdjęcia::..
Mecz walentynkowy.
W dniu 14.02 z okazji Walentynek, rozegrany został mecz koszykówki pomiędzy reprezentacją nauczycieli i uczniów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny nauczycieli 48 : 20. drużyna nauczycieli zagrała w składzie:
p.J. Warchol - Żuchowska
M. Pełech
A. Ostrowski
M. Kondyjowski
W. Kikta.
Sędzią głównym był p. P.Zagórski.
Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę.
Sukcesy wokalne Julii
Julia Kawa- uczennica klasy 1A- zaprezentowała swe wokalne umiejętności na dwóch konkursach. W dn. 19.12.2013r. w XIX Konkursie Kolęd i Pastorałek „Na nutę kantyczek” w Jaśle, gdzie Julia wyśpiewała wyróżnienie. W dn. 10.01.2014r. nagrodzoną kolędę pt. „Mizerna cicha” Julia zaśpiewała na żywo w Polskim Radiu Rzeszów. Ponadto Julia może poszczycić I miejscem w V Przeglądzie Kolęd I Pastorałek zorganizowanym przez MDK w Sanoku.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
VI Zimowy Pokaz Talentów
Zapraszamy do obejrzenia relacji przygotowanej przez G1TV.

http://www.youtube.com/watch?v=hzVI65vOwjE
,,Księżniczka i wszy” na start…
Tytuł kolejnej lektury z listy Szkolnej Ligi Czytelniczej brzmi tajemniczo i nieco prowokująco, ale uczestnicy tego odcinka znają już jej treść. Gdy spojrzy się na nazwisko autorki można nabrać pewności, że książka pt. ,,Księżniczka i wszy” wydana w serii ,,Nastoletnie problemy” ma w sobie coś, z czym warto się zapoznać. I owszem… Bohaterką jest nastoletnia dziewczyna, która razem z rodzicami przenosi się na wieś do babci. Joasi nie podoba się to miejsce, a w miejscowej szkole uważa się za lepszą, bo jest z miasta… Jak potoczą się losy Księżniczki- tak zwracają się do niej koleżanki z klasy-możecie przekonać się sami, sięgając właśnie po tę książkę, a zobaczycie, czy dziewczynie uda się polubić swój nowy dom, przełamać uprzedzenia i zdobyć przyjaciół?
To krótkie opowiadanie Ewy Ostrowskiej doskonale poznali uczniowie, którzy w ramach konkursu czytelniczego, spotkali się tuż przed feriami 15 stycznia. W rywalizacji brali udział przedstawiciele 5 klas. I m. zdobyła klasa 3c (Gabriela Staniszewska i Aleksandra Koczera ) i 1d (Bartosz Iwanowski, Łukasz Gawlewicz), II m. przypadło klasie 2e (Patrycja Fabian i Adrianna Kusal ), III m. należy do klasy 2d (Jędrzej Gaweł i Grzegorz Piechnik) , a IV m. wywalczyła 2b (Sara Janiszewska i Klaudia Durał). Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwał Beniamin Świgliński (3c). Wszystkim odważnym uczestnikom rywalizacji czytelniczej gratulujemy, a na kolejny odcinek zapraszamy już 26 lutego do naszej szkolnej biblioteki.
..::Zdjęcia::..
Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
19 stycznia o godzinie 11:00 w auli Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli odbył się IX finał Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej dla Gimnazjalistów.

Najlepsze matematyczne umysły z gimnazjów na Podkarpaciu oraz województwa lubelskiego, rozpoczęły okręgowy etap Ogólnopolskiej Olimpiady Matematycznej. Zawodnicy, w tym Dawid Borys z kl. 3d naszego gimnazjum, dostali 180 minut na rozwiązanie pięciu otwartych zadań. Zadania, które rozwiązują młodzi ludzie podczas olimpiady różnią się od tych, które uczniowie rozwiązują w ramach programu szkolnego. Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów to najbardziej prestiżowe ogólnopolskie zawody matematyczne dla uczniów gimnazjum. Gratulacje dla Dawida.
LITERACKA TWÓRCZOŚĆ WŁASNA
Wieczorek literacki Stowarzyszenia Oczytanych Małolatów 17.01.2014 był wieczorkiem autorskim, a swoje wiersze i fragmenty opowiadań, które powstały z inspiracji pań polonistek oraz z potrzeby własnej przedstawiły: Wiktoria Barańska II LO, Angelika Pypeć 1d, Malwina Łuczka i Sylwia Koteńko 2b, Milena Kurek i Emilia Kruczyk 2e, Dominika Rajchel 3a. Autorki prezentowały się na tle specjalnie na tę okoliczność przygotowanych plakatów poczytnych pisarek: Barbary Kosmowskiej i Małgorzaty Gutowskiej- Adamczyk- to taka forma nobilitacji i namaszczenia na starcie, a stosowne wspomnienia z początków literackiej twórczości zaczerpnięto z autobiograficznej książki Mart Fox: „ Któregoś dnia odkryłam w sobie zagubiony plik, inną przestrzeń, której istnienia nie podejrzewałam, niespodziewanie skręciłam w bok i weszłam na ścieżkę, gdzie czekały na mnie słowa, słówka, słóweczka, słowięta. Zaczęłam je układać w wiersze, opowiadania, powieści. Nie planowałam „sukcesu” ani „kariery”, robiłam swoje, nie skrywałam pisania w szufladzie, odważyłam się opublikować”. Brawa dla naszych Autorek, które też odważyły się wystąpić, wprawdzie niektóre nie bez oporów… Uczennice II LO, nasze absolwentki i fanki wieczorków literackich- Martyna Juda i Janka Mękarska, podzieliły się wrażeniami z warsztatów pisarskich w których uczestniczą, a które prowadzi autor kryminalnych powieści z sanockim rodowodem- Bartłomiej Rychter. Było twórczo i sympatycznie. Na kolejne spotkanie zapraszamy w ostatni piątek miesiąca- 28 lutego.
..::Zdjęcia::..
Strona 7 z 103 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
Nasze Tytuły i Certyfikaty

koza

Użytkowników Online
Goœci Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 751
Nieaktywowany Użytkownik: 101
Najnowszy Użytkownik: ^JWZ
Strona Gimnazjum nr 1